Download Mercedes Servisim mod apk v2.1.2 for Android

Name Mercedes Servisim
Category Lifestyle
Size 41.2MB
Popularity 7439
Publisher Mercedes-Benz Otomotiv
Score 6.0
Publish Date 06/05/2022
Download Download Mod Apk
Google play Mercedes Servisim Google Play

Mod Info:

Mercedes Servisim

Mercedes Servisim Game Introduction :

Mercedes Servisim akıllı telefon uygulaması ile Mercedes-Benz otomobil sahipleri yetkili servislerdeki periyodik bakımları için online randevu talebi oluşturabilir, araçlarının servisteki işlemlerini başlangıç ve bitiş saatleriyle birlikte anlık ve gerçek zamanlı olarak takip edebilirler. Üstelik aldıkları bu hizmetlerden duydukları memnuniyet dereceleri için anında geri bildirim verebilirler. Ayrıca güncel Satış ve Satış Sonrası kampanyalar, yeni ürünler ve etkinlikler hakkında bilgi edinebilir, ilave ürün ve hizmetler için özel teklifler alabilir, orijinal araç aksesuarları ve MB Collection yaşam tarzı ürünlerini yakından inceleyebilirler. Uygulama aynı zamanda Mercedes-Benz sosyal medya kanallarına veya teknik bir arıza/kaza durumunda Acil Yardım Hattı\’na erişimi sağlamaktadır.

Mercedes Servisim uygulamasına genel bakış:

I. Online Servis Randevusu Talebi
Periyodik bakım veya farklı işlemleriniz için yetkili servislerden online randevu talep edebilirsiniz. Size en yakın yetkili servisi harita üzerinden seçebilir ve anlık trafik bilgisi ile o noktaya ulaşmanızın ne kadar süreceğini görebilirsiniz. Yetkili serviste size hizmet vermesini istediğiniz Müşteri Danışmanı\’nı fotoğrafından seçmenin yanı sıra, ilave yaptırmak istediğiniz işlemleri (örneğin lastik değişimi) veya almak istediğiniz hizmetleri (vale, ikame araç) belirtebilirsiniz.

II. Servis Anlık Durum Takibi
Otomobilinizin servis sürecindeki durumunu gerçek zamanlı olarak takip edebilir, aracınızı servisten ne zaman teslim alacağınız bilgisini edinebilirsiniz. Ayrıca periyodik bakım işlemlerinde aracınızda ne tür işlemlerin yapıldığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu hizmetlere ek olarak, Müşteri Temas Sorumlusu\’yla Mercedes Servisim\’in hızlı iletişim seçenekleri sayesinde rahatlıkla iletişime geçerek sunulan temel ve ek hizmetlerle ilgili bilgi edinebilir, size özel teklifler alabilirsiniz. Servis sürecinin tamamlanması sonrasında geri bildirim hizmetiyle tüm bu süreçleri değerlendirebilirsiniz.

III. Kampanya & Etkinlikler
Mercedes-Benz dünyasındaki mevcut Satış ve Satış Sonrası Hizmetler kampanya, ürün, hizmet ve etkinlikleri ile ilgili bilgileri uygulama üzerinden görebilirsiniz. Üstelik ilgilendiğiniz bir kampanya, ürün ve hizmetle ilgili yetkili servislerimizin sizinle iletişime geçmesini talep edebilirsiniz.

IV. Aksesuar & Collection
Otomobilinize uygun orijinal araç aksesuarları hakkında bilgi alabilir ve ilgilendiğiniz ürünle ilgili yetkili servislerin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Mercedes-Benz yaşam tarzı ürünleri MB Collection\’ın zengin ürün gamına göz atabilir ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

V. İletişim Hattı & Sosyal Medya Kanalları
Mercedes-Benz her anınızda bir telefon kadar yakınınızda. Kaza yaptığınızda, aracınız bozulduğunda veya lastiğiniz patladığında, uzman kadromuz ile çağrı merkezimiz hizmetine hazır. Tek tıkla iletişim hattımıza anında bağlanabilirsiniz. Üstelik resmi sosyal medya hesaplarımıza da uygulama üzerinden ulaşabilir ve bizi yakından takip edebilirsiniz.

Mercedes Servisim Game screenshot :

Mercedes Servisim

Mercedes Servisim

Mercedes Servisim

Mercedes Servisim

Mercedes Servisim

Mercedes Servisim

Mercedes Servisim

Mercedes Servisim

Mercedes Servisim

Mercedes Servisim

Mercedes Servisim

Mercedes Servisim (41.2MB)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *